Umida Group AB (publ)

Box  55902
102 16 Stockholm
Sweden

Visiting address:
Umida Group AB
Sibyllegatan 9
114 42 Stockholm
Sweden

info@umidagroup.com

Katarina Nielsen
CEO
Phone: +46(0)707-590890
katarina.nielsen@umidagroup.com

Filip Lundquist
Head of sales & Marketing
Phone: +46(0)769-424121
filip.lundquist@umidagroup.com

Helena Dalfors
CFO
Phone: +46(0)702-225852
helena.dalfors@umidagroup.com

Olof Langbeck
Manager Supply Chain &
Lego-production

Tel: +46(0)725-355100
olof.langbeck@umidagroup.com

Götene Vin & Spritfabrik AB

Fabriksgatan 7
533 33 Götene
Phone: +46 (0)511-773200
info@gotenevsf.se

Karin Jonsson
Plant manager
Phone: +46(0)511-773204
karin.jonsson@gotenevsf.se

Peo Lindén
Head of production
Phone: +46(0)44-773202
peo.linden@gotenevsf.se

Brands For Fans

Yvonne Wener
Business Manager
Phone: +46(0)727-271128
yvonne.wener@brandsforfans.se

Sari H Wilholm
PR & Marketing Manager
Phone: +46(0)707-271628
sari.h.wilholm@brandsforfans.se

Du måste vara över 20 år för att besöka Umida Group AB.

Var god verifiera din ålder.